Mavi Dershanem bir Mavi Platform kuruluşudur.
Git 5. Sınıftan 12. Sınıfa Tüm Eğitimler Burada! 5. Sınıftan 12. Sınıfa Tüm Eğitimler Burada!

Mavi Dershanem'de
Eğitim Verin

Eğitmen olun içerikleriniz ile
insanları geliştirin.

  • Eğitimlerini Yükleyin
  • Kazanmaya Başlayın
  • Değerlendirmeler Alın
Eğitmen Ol

Tecrübelerini İnsanlar İle Paylaş

Dijital Anadolu Hareketine Sende Katıl

Tecrübenizin olduğu mesleği veya bilginiz olan içeriği kendi tarzınıza göre oluşturun ve bize gönderin. Kursunuz onaylandıktan sonra yayına alınır ve panelinizden yönetmeye başlarsınız.

İnsanlarla bilginizi veya mesleki tecrübelerinizi paylaşırken bunun için bir yetkinliğinizin bulunması Kursarınızın diğer eğitmenler arasında daha ön planda olmasını sağlar.

Çektiğiniz kurslar/eğitimler onaya gönderildikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek, kurs içeriğiniz yüklenmeden ödemeniz tarafınıza yapılır.

Corporate Template
EĞİTMEN OLMAK İÇİN

Eğitmen Ön Kaydı


Merak Ettikleriniz

Başvuru formunu ilettikten sonra talebiniz tarafımıza ulaşır. Bu süreçten sonra değerlendirme aşamasına girerek, olumlu görülmesi halinde tarafınız ile iletişime geçilerek bilgileriniz doğrulanır.

Başvurunuz onaylandıktan size özel eğitmen paneli tanımlanarak bu panel üzerinden kurslarınızın ön kayıtlarınızın içeriğini çekip, ön bilgilerini oluşturarak tarafımıza iletirsiniz. Uygun görülmesi halinde yayına alınır.

Yukarıdaki tüm aşamaları geçtikten sonra tarafımıza iletilen kurs içeriğinizin ön kaydı esnasında danışmanlarımız tarafınızla iletişime geçerek kurs ücretlendirmeniz hakkında sizden bilgi alacaktır. Kurs içeriğiniz, bununla ilgili olarak bütçeniz uygun görülmesi halinde ödeme tarafınıza peşin olarak yapılacaktır.

Tüm bu işlemlerden sonra eğitmen panelinizden kursunuz ile ilgili alan öğrenci kitlesi, kursunuza yapılan yorumlar gibi bir çok kısmı görebilecek, kursunuzun verimliliği noktasında kısa sınavlar yapabileceksiniz. Ve istediğiniz zaman ve uygun görülmesi halinde yeni kurs içerikleri çekerek yayınlayabilecek ve kazancını katlayabileceksiniz. Üstelik panelinizden toplam kazancınızı da görüntüleyebileceksiniz.


Kategoriler